Briox uzsāk darbību Latvijā

21. janvāris 2020

Briox - mākonī bāzētā grāmatvedības uzskaites programma, kas ir īpaši pielāgota ārpakalpojumu grāmatvedības uzņēmumiem, kā arī maziem - vidējiem uzņēmumiem, šodien paziņoja par darbības uzsākšanu Latvijā. Briox Latvia, SIA piedāvās klientiem Briox grāmatvedības uzskaites programmu, kas pielāgota Latvijas likumdošanas prasībām, kā arī nodrošinās klientu atbalstu.

Briox saviem klientiem piedāvā augsti automatizētu grāmatvedības uzskaites sistēmu, kas ļauj izmantot mūsdienīgus risinājumus digitalizētā datu ievadē , kā arī atbalsta un veicina tiešsaites sadarbību starp grāmatvedi un uzņēmumu.

Briox izpilddirektors Fredriks Hiltstens (Fredrik Hyltsten) par Briox attīstību: “Ienākot Latvijas tirgū, mēs piedāvājam savu redzējumu par moderniem grāmatvedības uzņēmumiem, kur galvenā loma ir sadarbībai, automatizācijai un digitalizācijai. Ienākšana Latvijas tirgū ir lielisks papildinājums jau esošajiem tirgiem Igaunijā un Somijā, kā arī sniedz iespēju paplašināt sadarbību ar klientiem, kuri ir pārstāvēti gan Baltijas valstīs, gan Somijā. Briox nepārtraukti strādā pie integrācijām ar jauniem, mūsdienīgiem, datu ievades automatizāciju un digitalizāciju atbalstošiem risinājumiem (tai skaitā, CostPocket, Envoice, Apix), lai saviem klientiem piedāvātu mūsdienīgu grāmatvedības risinājumu.”

Briox Latvijā un Lietuvā vadītāja Ilona Strode par Briox darbības uzsākšanu Latvijā: “Es lepojos, ka mēs Latvijas tirgū piedāvājam ne tikai Briox tehnoloģiju, bet arī Briox pieredzi sadarbībā ar grāmatvedības uzņēmumiem un to klientim – mums ir lieliska vietējā atbalsta sistēma, kā arī augsta līmeņa serviss un vēlme palīdzēt mūsu klientiem gūt panākumus visos uzņēmuma līmeņos visos mūsu pārstāvētajos tirgos Baltijā un Somijā.”

Briox programmas izmaksas veidojas no licenšu maksas par lietotāju mēnesī, tehniskais atbalsts, atjauninājumi un palīdzības teksti vietējā valodā ir iekļauti bez papildmaksas. Briox būs pieejams Latvijā no 2020. gada 30. janvāra.

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar:
“Briox” Latvijā un Lietuvā vadītāju
Ilonu Strodi
ilona.strode@briox.lv

Mārketinga vadītāju
Jeniju Kārlsoni (Jenny Karlsson)
jenny.karlsson@briox.se
+46 (0)70 874 14 95

Par Briox:
Briox piedāvā mākonī bāzētu finanšu un grāmatvedības uzskaites programmu, kas tiek piedāvāta Igaunijas, Somijas, Latvijas un Lietuvas tirgos, lokalizējot programmu atbilstoši valstī spēkā esošajai likumdošanai. Briox klienti ir grāmatvedības uzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi, mācību iestādes un asociācijas. Briox biroji atrodas Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Briox tika dibināts 2010. gadā, un tā galvenais birojs atrodas Vekšo (Växjö), Zviedrijā. Briox AB (BRIOX) ir kotēta Stokholmas biržā NGM Nordic MTF sarakstā.

Lasiet vairāk www.brioxgroup.lv, LinkedIn un Facebook.