Mēs vēlamies modernizēt grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju darbību

Briox atvieglo Tava uzņēmuma darbību. Lielisks līdzeklis grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem, uzņēmējiem un to sadarbībai.

Tev ir jākārto grāmatvedība, bet tam nav jābūt sarežģīti.

Mēs attīstām tiešsaistē balstītu biznesa vadības programmu, kas atvieglo uzņēmumu, apvienību, grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju un skolu darbu. Mēs atvieglojam darbu, piedāvājot pieeju sistēmai, kas ir ērti lietojama un kurā ir iespēja izvēlēties sev nepieciešamās programmas. Tā kā viss ir tiešsaistē balstīts un tiek uzglabāts mūsu serveros, darbs ir iespējams no jebkuras interneta pieslēguma vietas.

Taisnīgas cenas un bezmaksas atbalsts

Pie mums Tu zini precīzi, par ko tieši tiek maksāts, pat pirms rēķins ir atnācis. Mums ir skaidrs izcenojums bez paslēptām izmaksām. Kā arī mēs piedāvājam atbalstu bez maksas. Turklāt, mēs nemitīgi attīstām un pilnveidojam mūsu programmas, lai padarītu tās aizvien labākas.

Uzņēmumiem, apvienībām un skolām

Mūsu biznesa vadības programma ir viss, kas nepieciešams Tavam administratoram, piemēram, grāmatvedībai, rēķinu izveidei, darba laika uzskaitei, CRM un arhivēšanai. Apvienībām pieejami arī pielāgoti kontu plāni un pārskati. Ja veic apmācības grāmatvedībā, tad ir svarīgi studentiem sniegt piekļuvi modernām programmām. Tādēļ, mēs piešķiram skolām un citām izglītības iestādēm brīvu pieeju mūsu uzņēmējdarbības lietojumprogrammām.

Vai vēlaties sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā Briox var palīdzēt Jūsu uzņēmumam?