VDAR                Drošība                Incidentu pārvaldība           Privātuma politika              Sīkdatnes             Tavai ievērībai

Šajā sadaļā esam apkopojuši informāciju, kas Tev būtu jāzina par privātumu un drošību Briox programmu lietojumā. Te atrodami arī padomi, kas būtu jāņem vērā, apstrādājot personas datus.

Sagatavotība

Mēs, Briox, rūpējamies par Tavu privātumu un drošību. VDAR, jaunā Vispārīgā datu aizsardzības regula, uzstāda augstākas pārredzamības prasības, līdz ar to šī lapa ir paredzēta, lai Tu varētu noskaidrot, kāds ir mūsu personas datu apstrādes process. Šajā sadaļā ir aprakstītas vairākas jomas, kas dos Tev kopskatu, kā mēs raugāmies uz privātuma un drošības politiku, gan attiecībā uz Briox programmām, gan kā uz lietotāju un Briox klientu.

VDAR

Sadaļā VDAR esam īsi apkopojuši informāciju par likumiem, par to nozīmi, kā arī norādes uz vietnēm, kur pieejama detalizētāka informācija, lai labāk izprastu, kā regula var ietekmēt Tevi.

Drošība

Šajā sadaļā esam izcēluši būtiskāko attiecībā uz drošību, kas ir arī daļa no Lietošanas noteikumiem. Kā datu apstrādātājs, Briox ir atbildīgi pieņemt atbilstošus tehniskus un organizatoriskus pasākumus personu datu apstrādes procesā.

Personas datu aizsardzības pārkāpums

VDAR ievieš pienākumu organizācijām ziņot DVI (Datu valsts inspekcija) par noteiktiem personas datu aizsardzības pārkāpumu tipiem. Ziņojumam par pārkāpumu jābūt veiktam 72 stundu laikā pēc brīža, kopš pārkāpums ticis konstatēts. Te vari iepazīties ar mūsu incidentu pārvaldības plānu datu aizsardzības pārkāpumu gadījumos.

Privātuma politika

Mūsu Privātuma politikas sadaļā esam aprakstījuši, Briox kā datu apstrādātāja, veicamos procesus. Mēs vēlamies izskaidrot mūsu atbildību, aizsargājot personu datus un privātumu, kā arī izskaidrot, kā klienta kopīgotie dati tiek lietoti un apstrādāti.

Briox.lv sīkdatnes

Mēs varam iegūt informāciju par apmeklētāja vispārīgu interneta lietojumu, izmantojot sīkdatni, kas ir uzglabāta pārlūkprogrammā vai datora cietajā diskā. Sīkdatnes satur informāciju, kas tiek pārsūtīta uz datora cieto disku. Tās palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietni, kā arī sniegt labāku un personalizētāku pakalpojumu. Dažas no mūsu lietotajām sīkdatnēm ir būtiskas vietnes darbībai.