Briox sīkdatņu politika

Briox mājaslapā atrodas tā saucamās sīkdatnes. Tās nodrošina mājaslapai iespēju iegaumēt nozīmīgu informāciju, kas padara tās apmeklējumu ērtāku.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietņu apmeklējumu, vai arī sniedz vietnes lietojuma statistiku. Mūsu tīmekļa vietnēs tiek izmantotas sīkdatnes. Kā paredzēts likumā, apmeklētājs tiek informēts par izmantotajām sīkdatnēm. Vietnes apmeklētājam tiek piedāvāta opcija apstiprināt, ka sīkdatnes tiek izmantotas informācijas ievākšanai. Vairākums pārlūkprogrammu sniedz arī iespēju bloķēt to izmantošanu. Mūsu sīkdatņu politikas sadaļā vari atrast informāciju par mūsu sīkdatņu lietojumu.

Sīkdatņu veidi

Briox tīmekļa vietnēs tiek lietoti divi sīkdatņu veidi. Pirmais saglabā permanentu failu apmeklētāja datorā. Tas uzglabā iepriekšējus tīmekļa vietnes apmeklējumus, kā arī pārlūkprogrammu, kas tiek izmantota. Šīs sīkdatnes uzlabo veiktspēju, piemēram, nepieciešamību apkopot tikai nesenākos atjauninājumus.

Otrais sīkdatņu veids ir tā saucamās sesijas sīkdatnes. Tās tiek saglabātas uz noteiktu laiku datorā un tiek izmantotas, lai nolasītu datus no pārlūkprogrammas apmeklējuma laikā. Sesijas sīkdatnes pazūd līdz ar pārlūkprogrammas aizvēršanu.

Akceptēt vai noraidīt sīkdatnes?

Katrs apmeklētājs var izlemt, vai akceptēt sīkdatņu izmantošanu. Lielākoties, pārlūkprogrammas pieņem sīkdatņu izmantošanu automātiski, taču iestatījumi ir maināmi – pārlūkprogramma var tās noraidīt automātiski vai arī lietotājam piedāvāt funkciju sīkdatnes noraidīt vai akceptēt. Ja sīkdatņu funkcijas tiek izslēgtas, tīmekļa vietne un Briox servisa darbība var nebūt pilnīga.

Visu sīkdatņu bloķēšana

Lielākoties, pārlūkprogrammas piedāvā visu sīkdatņu bloķēšanas funkciju. Vairāk informācijas par sīkdatņu iestatījumu izmaiņām citās pārlūkprogrammās, atrodamas pārlūkprogrammas “Palīdzība” sadaļā.