2020. gada aprīļa jaunumi

18 Maijs 2020

Briox komanda pastāvīgi strādā, lai mūsu programmatūrai pievienotu papildu funkcijas un uzlabojumus. Mērķis tam ir mūsu lietotāju darba vidi padarīt pēc iespējas vienkāršāku un efektīvāku. Turpmāk jūs ik mēnesi informēsim par jaunumiem sistēmā. Šeit sniegts īss uzlabojumu kopsavilkums, kas izlaists aprīļa beigās.

Grāmatotu piegādātāju rēķinu labošana.

Programmā Briox tagad ir iespēja labot jau iegrāmatotus piegādātāju rēķinus. Tas nozīmē, ka rēķinos ir iespējams izlabot pieļautās kļūdas. Kad izmaiņas veiktas, atjauniniet iepriekš šim rēķinam izveidoto grāmatvedības uzskaites žurnālu, noklikšķinot uz Atjaunināt.

Lasīt vairāk šeit

Grāmatotu rēķinu labošana.

Briox sistēmā jums tagad ir iespēja mainīt jau grāmatotos klientu rēķinus. Tas nozīmē, ka tagad jūs varat novērst kļūdas rēķinā, noņemt rindu ar preci, kas netika pārdota vai mainīt pārdoto daudzumu. Kad esat veicis izmaiņas, varat atjaunināt grāmatvedības žurnālu, kas iepriekš tika izveidots rēķinam.

Peļņas vai zaudējumu aprēķins mēnesī. 

Tagad ir pieejama jauna Peļņas vai zaudējumu pārskata versija – pa mēnešiem, kurā attiecīgā perioda mēneša dati ir sadalīti atsevišķās kolonnās, lai Jūs varētu iegūt detalizētu pārskatu par savu grāmatvedības uzskaiti. 

Klientu un piegādātāju pievienošana, izmantojot integrāciju

Tagad Briox programmā Jums ir iespēja iegūt informāciju par uzņēmumu no “Lursoft” vienkārši ievadot uzņēmuma reģistrācijas numuru.

Šī funkcija ir pieejama gan klientu reģistrā, gan piegādātāju reģistrā, kā arī CRM.

Internetbankas pakalpojumi sadarbībā ar “Swedbank”

Briox piedāvā saistīt Jūsu profilu ar Swedbank internetbanku.

Savienojums ar internetbanku ļauj iegūt pārskatu par Jūsu bankas darījumiem tieši Briox profilā, kā arī nosūtīt tiešsaistes maksājumus bankai. Vairs nav nepieciešams augšupielādēt un lejupielādēt failus!

Ja vēlaties savienot Briox profilu ar internetbanku, sazinieties ar mums izmantojot e-pastu support@briox.lv.

Vairāk par internetbankas pakalpojumiem lasiet  šeit.

 

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Briox funkcijām?

Spiediet šeit, lai sazinātos ar mums.

Vairāk jaunumu

Priecīgus Ziemassvētkus un uz sadarbību vērstu Jauno gadu!

Briox sadarbībā ar Swedbank piedāvā mūsdienīgu risinājumu grāmatvedības veikšanai

Rādīt visas ziņas