Briox paraksta sadarbības līgumu ar Vidzemes Augstskolu

9 Novembris 2020

Briox Latvia ar lepnumu informē, ka ir parakstīts Sadarbības līgums ar Vidzemes Augstskolu. Saskaņā ar Sadarbības līgumu, Vidzemes Augstskola izmantos Briox finanšu un grāmatvedības uzskaites sistēmu mācību vajadzībām augstskolas apmācību moduļos.

Vidzemes Augstskola ir viena no Latvijas reģionālajām augstskolām ar teju 800 studentiem. Augstskola nodrošina studentiem iespēju mācīties mazās studiju grupās, kas pasniedzējiem ļauj iepazīt un strādāt ar katru studentu individuāli.

“Uzskatam, ka mūsdienīgas augstskolas mācību procesā ir noteikti jāiekļauj arī moderni risinājumi, kā Briox,” saka Vija Melbārde, Vidzemes Augstskolas lektore un Biznesa vadības studiju virziena direktore. “Mums ir svarīgi, lai mūsu absolventi būtu ieguvuši zināšanas un praktiskās iemaņas darbā ar sistēmām un programmatūru, kas sastopamas mūsdienu darba tirgū”.

Briox finanšu un grāmatvedības sistēmai ir mācību iestādēm īpaši pielāgota funkcionalitāte. Studenti veido savus virtuālos uzņēmumus sava pasniedzēja kontā. Pasniedzējs uzdod veikt noteiktus uzdevumus studentiem un pēc darba paveikšanas pasniedzējs var viegli izsekot katra studenta uzdevumu izpildes progresam. Tāpat kā ārpakalpojuma grāmatvedības konsultanta un viņa klienta sadarbība, arī studenta un pasniedzēju sadarbība notiek vienā un tajā pašā tīmekļa platformā.

“Mēs esam lepni, ka spējam papildināt mūsdienu augstāko izglītības iestāžu mācību programmas ar iespēju izmantot Briox sistēmu,” saka Ilona Strode, Briox Latvia vadītāja. “Briox piedāvā sistēmu, kas ne tikai atbilst mūsdienu vajadzībām, bet arī nodrošina nākotnes perspektīvu. Un tas ir ļoti nozīmīgs fakts gatavojot nākotnes speciālistus.”

Par Briox:

Briox izstrādā, pārdod un atbalsta mākonī balstītu finanšu un grāmatvedības uzskaites sistēmu. Briox klienti ir ārpakalpojuma grāmatvedības aģentūras, mazie un vidējie uzņēmumi, augstskolas un asociācijas. Briox AB ir dibināts 2010. gadā Vekšo (Växjö), Zviedrijā, kur arī atrodas uzņēmuma galvenais birojs. Briox AB (BRIOX) akcijas ir kotētas NGM Nordic SME sarakstā. Briox AB ir meitas uzņēmumi Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Vairāk jaunumu

Gaidot nākamo – 2021. gadu

Briox paraksta sadarbības līgumu ar Latvijas Universitāti

Briox un Swedbank Gateway integrācija Latvijā

Rādīt visas ziņas